פרופ' דליה גבריאלי נורי, מחברת הספר "קרייתונו"

לצוות אוריון היקר, אורלי, שחר, כרמית וכולם,
 
אני רוצה לומר לכם תודה מקרב לב על הוצאת ספרי הראשון בהוצאת "אוריון". עד כה כתבתי ספרי מחקר, וזו הפעם הראשונה שהרהבתי עוז לכתוב "ספרות".  
בראש ובראשונה אני רוצה להודות לכם על היחס האישי, החם, על היותכם אנשים בגובה העיניים. אני מדייקת במילים כי כל מילה כאן משמעותית. אני מאלה שלא אוהבים לדבר בטלפון ולא אוהבים לבקש בקשות. אבל אתם עשיתם לי את החיים קלים ונוחים. תמיד במאור פנים. כל שאלה שהפניתי לאורלי, כל בקשה לשחר, וכל הדיאלוג עם כרמית, שעימדה את הספר. כולם נתנו לי  הרגשה נוחה אמיתית. לא יכולתי לקוות לליווי מקצועי ונעים יותר. לכל אורך הדרך הייתה לי תחושה של שותפים הוגנים ומקצועיים. בשום שלב לא חשתי שהמוטיבציה של ההוצאה היא כלכלית גרידא. הרגשתי שאני עובדת מול צוות מיומן, איכפתי ואמיתי. הרגשתי סבלנות, תבונה ורצון אמת לייצר את הספר הטוב ביותר שאפשר להפיק. מעל הכול הייתה תחושה של מקצוענות, דייקנות, שאיפה חסרת פשרות לשלימות, תוך שמירה על יחסי אנוש חמים וטובים.  
כל זה בעצם ימי הקורונה, בעיצומם של סגרים ומגבלות וחל"תים. לרגע לא חשתי חוסר זמינות. עם או בלי קורונה, אתם הייתם שם, כל הזמן. בכל שאלה, בקשה, עצה או ספק שלי.
נתקלתי בבני אדם וזו חוויה שאנצור. 
בפרוס שנת תשפא אני מאחלת לכם מעומק הלב שהוצאת אוריון תמשיך להוות פלטפורמה להוצאת ספרים הרבה, ושסופרים נוספים בראשית דרכם ייזכו לליווי היוצא מן הכלל שלכם. 
באופן אישי אני מאחלת לכל אחת ואחד מכם - 
שנה טובה טובה!
פרופ' דליה גבריאלי נורי
Wildcard SSL Certificates