צור קשר
03-5030822

סרטן זה משחק ילדיםסרטן זה משחק ילדים

שם המחבר: ליאורית שטרנברג
שם ההוצאה: הוצאת אוריון
דירוג ממוצע: (דורג על יד 3 קוראים)
 
"אם כבר חולים אז לפחות שיהיה בסטייל....." כך כותבת מחברת הספר הצעירה מאוד שחלתה והחלימה ממחלת הסרטן והיא כיום בת 14.
 
הספר "סרטן זה משחק ילדים" נכתב על ידי ליאור עוד  בהיותה בת 11, דפיו הראשונים נכתבו על ידי אמה. הספר נכתב במקור כבלוג שהתחיל מטיול בת מצווה מתוכנן לאוסטרליה וניו זילנד והפך למסע ניצחון של ליאור בסרטן בדרך לאוסטרליה וניו זילנד...
ליאור אובחנה בבית חולים "מאיר" כחולת סרטן ב9/10/2005 , שבוע לפני שהייתה אמורה לטוס עם אמה לשלושה חודשים לניו זילנד. מרגע קבלת האבחנה החליטו ליאור ואמה: "יש לנו אהבה, והיא תנצח!". עם ההחלטה הזו והאמונה הברורה שהן מנצחות יחד את המחלה, הגיעו ל"שניידר" ומשם ל"תל השומר".
 
הספר מציג דרך התמודדות חיובית ואף הומוריסטית עם הסרטן כפי שניתן להבין מהציטוטים הבאים:
"כאשר מדברים על הסרטן, רואים סרטים או שומעים על חולים, זה נשמע נורא. אבל כאשר הוא הגיע אלי והתנחל ללא כל הודעה מוקדמת או הזמנה, הבנתי שהשד לא כל כך נורא, חוץ מזריקות ודקירות מדי פעם, טיפול אחד, שניים או שמונה זה לא כל כך נורא. נכון, זה לא משחק שמזמינים או קונים בחנות, אבל אם הוא מגיע כך סתם ללא סיבה, יש לזכור שזה פשוט משחק ילדים."
"היום כל דבר מסרטן, כל מה שאוכלים או נושמים, אז כנראה שהוא פשוט חלק מהחיים..."
"השאלה הכי גדולה היא מי אמר שסרטן זה דבר כל כך נורא? מי חושב שמחלת הסרטן היא כל כך קשה? אני בסך הכול מבלה ומאוד נהנית, ולכן אם כבר חולים אז לפחות שיהיה בסטייל... וצריך לקחת את המחלה בפרופורציות הנכונות, כי אז מנצחים, מבלים ולא סובלים!!! "
 
 
 
מחיר: 69 ₪
מחיר באתר: 59 ₪
דרגו את הספר:
Wildcard SSL Certificates